Sesliduy sesli duy

Sesliduy sesli duy: Sanal ortamına birden bire çıkarak rekorlara imzasını atan sohbet sayfası 800 üyeye kadar ulaşmıştı site kurucusu olan artis çok güzel sunumlar yaparak Google de gerek farklı isimlerde gayet güzel yerlere getirmişti bildiğin kadarıyla sesli duy bir kaçtan fazla ortağı olduğundan dolayı beli bir süre sonra anlaşmazlıklar meydana gelmiştir bu durum da faydalanan tabi ki artis olmuştur.

Bu durumu fark eden artis hemen kendisine farklı isimde bir sohbet sayfası açarak sesliduyu bölmüştür bu duruk karşısında site sahiplerin yeniden mücadele vermeleri gerekmekte olmuştur siteni ikiye bölünmesi bazı üyeleri menmun bazı üyeleri de tedirgin etmiştir.

Site sahipleri yeniden çalışmalarını yaparak siteyi toparlamışlar dır tabiki artisin gözetimi altındayken 800 üyesi olan sesli duy eskisi kadar ra’bet görmemiştir.

Tabi site toparlanmıştır yeniden rayına oturmuştur Ne kadar zor da olsa şuan’ki konumları çok iyi sesli duy kurucularına başarılarını dilerim

Sesli Chat

Sesli chat sistemi sohbet sitelerinin tamamına  yakınında  yayın yapan bir sistemdir. seslichat yıllar önce çok popüler bir platform olarak adını duyurmayı başarmıştır.

Şimdilerde ise sesli chat artık eski populerligini yitirmiş olmakla beraber aslında yok olmaya yüz tutmuş bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sesli chat sisteminin geliştiricileri bu sistemi update etmediklerinden dolayı sistem kullanıcıları azalmış ve tok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

sesli chat te 2016 yılında köklü bir değişiklik beklemekteyiz umarız seslichat sistem yazılımcıları bu beklediğimiz güncellemeyi yaparak bizleri mutlu eder..

Görüntülü Chat

Sesli siteler üzerinde kurulumu yapılan görüntülü chat günümüzde yaygınlaşarak istediği konuma ulaşmıştır.

Görüntülü chat ; webcam sayesinde yada android telefonlarla site sohbet paneline bağlanılarak yapılan bir chat sistemidir.

Sistem tamemen ücretsiz olup tüm testlerden geçmiştir. Adsl yada hücresel veri ile bağlanarak kullanabileceğiniz bu sistem telefon yada bilgisayarınızı hiç kasmayarak rahat ca görüntülü olarak görüşme yapmanızı sağlamaktadır.

HEM SESLİ HEMDE GÖRÜNTÜLÜ CHAT YAPMAK ARTIK ÜCRETSİZ

Seslidunya.gen.tr GörüntülüChat Sohbet odalarimizda Hem sesli hemde Görüntülü Sohbet Edebilirsiniz, Sevdiklerinizle ve ailenizle ücretsiz olarak görüntülü görüsme görüntülüchat yapabilir ve hoş vakitler geçirebilirsiniz, SesliDunya GörüntülüChat Sitemizde 7/24 online oalrak Sohbet edebilirsiniz…

Bir sesli chat sitesini tercih ederseniz, sitenin gelişmişlik düzeyine göre, görüntülü olarak da sohbet edebilirsiniz karşınızdaki kişilerle. Bu da size, tanıştığınız kişiler hakkında gerçek fikirlere sahip olma olanağı tanıyacaktır. Bir sesli chat sitesinde, aynı zamanda görüntülü konuşma da var ise eğer, siz belki de bu sitelerden birinde, gelecekteki eşinizi bile seçebilirsiniz.
İnsanlar görüntü olarak kendilerini çok farklı anlatabilir hatta bazen başkalarının resimlerini kendi resimleri gibi gösterebilirler. Ancak görüntülü chat sitesinde eğer görüntülü sohbet de varsa ve görüştüğünüz kişinin de kamerası var ise, siz o kişiyi direk göreceğiniz için, yalan söyleme şansını ortadan kaldırmış olursunuz, ki bu da eş seçmek için belki de ideal bir ortam oluşturabilir.
Msn üzerinden kameralı olarak yapılan sohbetler, sadece tek kişilik sohbetlerdir. Grup halinde konuşamazsınız. Ancak bir sesli chat sitesine arkadaşlarınızla birlikte girerseniz, sitenin serveri sağlamsa eğer kesintisiz bir şekilde istediğiniz konu hakkında sohbet edebilir, tartışabilirsiniz. Görüntülü Chat sitelerinin bu faydalarını da göz önüne alacak olursak, tercih edilebilirlik oranını daha fazla arttırmış oluruz ki bu da bizim açımızdan avantajlıdır.