seslinefes.com sesli nefes

Seslinefes.com sitesi bilindiği üzere duydan ayrılan yöneticilerin kurduğu çakma bir sitedir. Siteyi sattıktan sonra seslinefes i açarak eski görevlilerini toplayan site sahibi aslında sanalda tanıdığımız ve kendisinin pek de düzgün biri olmadığının bilinen birisidir. seslinefes e girerseniz sizlerde bu site sahibinin ayak oyunlarına istemeseniz de katılmak zorunda bırakılırsınız.

Seslinefes.Com sitesi hilelerle ayak oyunlarıyla yönetilen bir seslisohbet sitesidir.

sesliduy.com sesli duy

Sesliduy.com ve sesli duy siteleri kameralı ve görüntülü chat yapma imkanı sağlayan ücretsiz web adresleridir.

Sesliduy da her zaman sohbet edebilecek bir misafir kullanıcı bulabilme olasılığınız yüksektir, sesli duy sizlere ücretsiz gibi görünsede aslında özel sohbet edebilmek için ücret ödemelisiniz. İlk etapta ücretsiz gibi görünen sitede zamanla anlıyorsunuz ki sizden  özel sohbet yada özel oda adı altında paralar talep ediliyor. Sizler seslisohbet i bedava  kullanabilirsiniz normalde bu böyledir. Ama sesliduy siteleri bu ücretsiz olan sohbet sistemini ticarete dönüştürmüş durumdadır.

Sesliduy sitelerinde ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz site yöneticilerine  inanarak ücretli görev yada oda satın almayınız.

seslimekan.net sesli mekan

Seslimekan.net sesli mekan  sesli sohbet ve kameralı chat hizmeti veren web sitesi son zamanlarda spama düşerek googledeki yerini kaybetmiştir. Seslimekan 2007 de kurularak 3 kişiyle sohbet sistemine geçiş yapmıştır. Sesli mekan ın en güzel yılları 2008- 2010 yılları arasındadır. Sitenin doluluk oranı çok yükselmiş tüm odaları ful dolmuştur. Yarışmalar ve sohbet odaları zamanında çok iyi durumdaydı. Site 2011 de satıldıktan sonra hızla düşüşe geçerek eski kalabalık ortamını ve  güzelliğini yitirmiştir. Seslimekan sitesinin yakında filtreden çıkması dileğiye…