Görüntülü Chat

Sesli siteler üzerinde kurulumu yapılan görüntülü chat günümüzde yaygınlaşarak istediği konuma ulaşmıştır.

Görüntülü chat ; webcam sayesinde yada android telefonlarla site sohbet paneline bağlanılarak yapılan bir chat sistemidir.

Sistem tamemen ücretsiz olup tüm testlerden geçmiştir. Adsl yada hücresel veri ile bağlanarak kullanabileceğiniz bu sistem telefon yada bilgisayarınızı hiç kasmayarak rahat ca görüntülü olarak görüşme yapmanızı sağlamaktadır.

HEM SESLİ HEMDE GÖRÜNTÜLÜ CHAT YAPMAK ARTIK ÜCRETSİZ

Seslidunya.gen.tr GörüntülüChat Sohbet odalarimizda Hem sesli hemde Görüntülü Sohbet Edebilirsiniz, Sevdiklerinizle ve ailenizle ücretsiz olarak görüntülü görüsme görüntülüchat yapabilir ve hoş vakitler geçirebilirsiniz, SesliDunya GörüntülüChat Sitemizde 7/24 online oalrak Sohbet edebilirsiniz…

Bir sesli chat sitesini tercih ederseniz, sitenin gelişmişlik düzeyine göre, görüntülü olarak da sohbet edebilirsiniz karşınızdaki kişilerle. Bu da size, tanıştığınız kişiler hakkında gerçek fikirlere sahip olma olanağı tanıyacaktır. Bir sesli chat sitesinde, aynı zamanda görüntülü konuşma da var ise eğer, siz belki de bu sitelerden birinde, gelecekteki eşinizi bile seçebilirsiniz.
İnsanlar görüntü olarak kendilerini çok farklı anlatabilir hatta bazen başkalarının resimlerini kendi resimleri gibi gösterebilirler. Ancak görüntülü chat sitesinde eğer görüntülü sohbet de varsa ve görüştüğünüz kişinin de kamerası var ise, siz o kişiyi direk göreceğiniz için, yalan söyleme şansını ortadan kaldırmış olursunuz, ki bu da eş seçmek için belki de ideal bir ortam oluşturabilir.
Msn üzerinden kameralı olarak yapılan sohbetler, sadece tek kişilik sohbetlerdir. Grup halinde konuşamazsınız. Ancak bir sesli chat sitesine arkadaşlarınızla birlikte girerseniz, sitenin serveri sağlamsa eğer kesintisiz bir şekilde istediğiniz konu hakkında sohbet edebilir, tartışabilirsiniz. Görüntülü Chat sitelerinin bu faydalarını da göz önüne alacak olursak, tercih edilebilirlik oranını daha fazla arttırmış oluruz ki bu da bizim açımızdan avantajlıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir