kameralı chat sohbet

KAMERALI CHAT YAPMAK KAMERALİSOHBET YAPMAK

Bir Kameralı Chat sitesinde insanlarla konuşarak chat yapmak, sohbet etmek demek, onların size yalan söyleme oranlarının gittikçe azalması ve minimum düzeye düşmesi demektir.
Bazen bir çocuk sizi yazılarıyla 35 yaşında bir adam gibi kandırabilir. Belki de siz de bu adama güvenip kendinizle ilgili özel sırlarınızı paylaşabilir veya bu kişiye aşık olabilirsiniz. Ancak karşınızdakinin aslında bir çocuk olduğunu bilseniz asla aşık olmaz, bir sırrınızı paylaşmazsınız; çünkü bir çocuktan ne kadar fikir alışverişi yapabilirsiniz ki?
Ancak sohbetinizi sesli bir sohbet sitesinde yaparsanız, onun çocuk olduğunu çok iyi anlamış olursunuz. Tamamen kesin bilgiler olmamakla birlikte, bir insanın sesinden yaşını az çok tahmin edebilirsiniz. Erkekler de kendilerini bayan olarak tanıtabilirler, veya bayanlar erkek olarak tanıtabilir. Bu tür şeyleri gazetelerde sürekli okuyor, haberlerde her zaman izliyoruz.
Ancak bir Kameralı Chat sitesinde, bütün bunlar en asgari düzeyde yaşanır. Kameralı Chat etmek her zaman için yazılı konuşmaktan daha iyidir, daha etkilidir.
Hiç, bir insana sesinden aşık oldunuz mu? Bir de yazdıklarına aşık olanlar var. Biliyor musunuz nasıl bir insanın o yazıları yazdığını? Belki de konuşmasını hiç bilmeyen birisidir. Ve siz de kültüre önem veriyorsanız, o insandan bir anda uzaklaşabilirsiniz. Ancak Kameralı Chat sitelerinde böyle bir durumla karşılaşma olasılığınız çok azdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir