Seslidünya Sohbet

Seslidunya.gen.tr  sesli ve kameralı sohbet sitesi olarak hizmete  girmiş bulunmaktayız. Sesli dünya yanı sıra mobil chat uygulaması sayesinde sesli dünya da sohbet artık dahada kolay oldu.

Sesli dünya ya cep telefonu üzerinden ve  tablet pc lerde artık rahatlıkla mobil sohbet yapabilirsiniz.

Hiç bir eklenti yada aktive x yüklemeden seslidunya ya cep telefonları ve android  tablet yada telefondan direkt olarak giriş yapabilir ve görüntülü sohbet e anında başlayabilirisiniz.

Sesli dünya sohbet ; Sitemiz genelinde ücretsiz olmakla beraber her zaman kullanıcılardan bir ücret istenmeyecektir.

BU dünyada nerede olursanız olun mobil sohbet i artık seslidunya.gen.tr üzerinden  ücretsiz ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

Seslidunya olarak mobil sohbet i kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Seslidünya sitemize hoşgeldiniz sitemiz içerisinde sesli sohbet ve görüntülü sohbet yapma imkanınız vardır. Odalarımızda seviyeli olunması rica olunur.

Seslidünya sohbet odalarına girişler ücretsiz olmakla beraber xp win 7 ve win 8 ile kolaylıkla girebileceğiniz chat sistemidir. Sohbet odalarımızda reklam ve hakaret içeren yazılar yazmak yasaklanmıştır. Bilgisayarınıza aktive x yükledikten sonra explorerin üstünde tüm sitelerde çalıştır butonunu tıklayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Seslidunya sohbet odalarında güzel ve keyifli zamanlar geçirmenizi dileriz.