seslichat sohbet

SesliDünya SesliChat Sohbet Odalarina Hoş Geldiniz, Doğru Adrestesiniz SesliDunya Seslichat Sohbet odalari Kamerali ve Görüntülü Sohbet imkanlari ile Sizlere 7/24 online olarak KEsintisiz hizmet vermektedir, SesliChat Sesli Chat odalarimizda Hoş Vakitler geçirmeniz Dileklerimizle…

Yep yeni arkadaşliklar edinmek Eğlencenin Doruğuna Cıkmak istiyorsaniz SesliDünya Seslichat Sohbet odalarimiza Giris yapabilirSiniz, SesliChat Sohbet ODalarimizda Sizlerin Rahati ve Eğlenebilmesi için Tüm Herşey Düşünülmüş ve Sizlerin isteklerine göre Tasarim Yapilmiştir…

sesli chat siteleri

SESLİ CHAT VE KAMERALİ CHAT, SESLİCHAT TE KAMERA AÇMA

Sesli chat sitesine girdiğinizde, her zaman kameraya ihtiyacınız olmaz. Ancak bazı sesli chatler aynı zamanda da görüntülü chat siteleridir. Bu sitelerde kamera işinize yarayabilir. Bir sesli chat sitesinde adından da anlaşılacağı gibi mikrofon ve hoparlör gereklidir, bir de görüntülü ve sesli chat siteleri vardır. Bunlar için kamera da gereklidir. Hem konuşup hem de sizi görmelerini sağlayabilirsiniz bu sitelerde. Sesli chat sitesinde kameranızı kapatmanız, eğer kendinizi göstermek istemiyorsanız iyi bir düşüncedir.
Mikrofonunuzu açabilir, ancak kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Diyelim ki sitede böyle bir durumun söz konusu olabilme şansı yok. O zaman da kameranızın kapaklı olmasına dikkat edebilir ve mikrofonunuzu açtığınızda kameranızın kapağını kapatabilirsiniz. Kameranız da kapaklı değilse, o zaman da yapabileceğiniz şey, kameranızın yönünü, bilgisayarınızın üserinde durduğu masaya doğru çevirmek olabilir. O zaman da sizi kimsenin görememesini sağlamış olursunuz.
Sesli chat sitelerini sadece konuşma amaçlı kullanmak, en mantıklı yöntemdir, ve bayanlar için de daha güvenlidir. İnternet çok fazla kullandığımız bir araç olmasının yanında aynı zamanda çok güvenli olmadığı da bilinen bir gerçektir. Resimler photoshopla dğeiştirilebilir pek çok uygunsuz şey yapılabilir.. Bu nedenle sesli chat siteleri nde kamera Açarken Bazi Kurallara ve Oda Kurallarina Dikkat Ediniz…

Sesli Chat Nedir

Sesli Chat Nedir?

SesliDünya.Gen.tr ve SesliChat SesliChat Kamerali ve Yazili Chatin Birlesimi Olarak Sisteme Sürülmüş bir Chat Yazilim Sistemidir, Sesli chat, google’ye girip de arattığınız zaman, karşınıza pek çok sonuç çıkartacak olan bir sohbet sistemidir. Sesli chat ile sohbete katılan kullanıcıların, sesli olarak sohbet etmeleri sağlanır. Sesli chate katılmak isteyen herkesin elinde bir adet mikrofon bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda da konuşan kişilerin seslerini duymak için birer hoparlör veya kulaklığa sahip olmaları gerekmektedir. Bu araçlara sahip olmayan kişilerin sesli chatlere girmelerinin, diğer normal chat sayfalarına girmekten bir farkı olmayacaktır.
Sesli chat ile eğer o anda konuşan kişi yoksa bir butona tıklayarak söz hakkı alabilirsiniz ve o anda sohbette bulunan herkesin sizin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. Sesli chat sırasında konuşurken isterseniz şarkı söyler, isterseniz hayat hikayenizi anlatır, isterseniz de sizin sesinizi duyabilenlere, kendi bilgisayarınızdan müzik dinletebilirsiniz. Sesli chatin diğer sohbetlerden farkı, iletişimin yazılı değil sesli olmasıdır.
Mikrofonu açık olan kişi konuşurken diğerleri de yazarak onun söylediklerine cevap verebilirler. Ancak sesli chatte mikrofonunuz açıkken hoparlörünüzün sesini kısmalısınız ki sesiniz yankı yapmasın. Sesli chatlerin diğer chatlere oranla bazı avantajları da vardır, mutlaka denemeli ve faydalarını görmelisiniz.