sesliduy.com sesli duy

Sesliduy.com ve sesli duy siteleri kameralı ve görüntülü chat yapma imkanı sağlayan ücretsiz web adresleridir.

Sesliduy da her zaman sohbet edebilecek bir misafir kullanıcı bulabilme olasılığınız yüksektir, sesli duy sizlere ücretsiz gibi görünsede aslında özel sohbet edebilmek için ücret ödemelisiniz. İlk etapta ücretsiz gibi görünen sitede zamanla anlıyorsunuz ki sizden  özel sohbet yada özel oda adı altında paralar talep ediliyor. Sizler seslisohbet i bedava  kullanabilirsiniz normalde bu böyledir. Ama sesliduy siteleri bu ücretsiz olan sohbet sistemini ticarete dönüştürmüş durumdadır.

Sesliduy sitelerinde ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz site yöneticilerine  inanarak ücretli görev yada oda satın almayınız.

Sesliduy sesli duy

Sesliduy sesli duy: Sanal ortamına birden bire çıkarak rekorlara imzasını atan sohbet sayfası 800 üyeye kadar ulaşmıştı site kurucusu olan artis çok güzel sunumlar yaparak Google de gerek farklı isimlerde gayet güzel yerlere getirmişti bildiğin kadarıyla sesli duy bir kaçtan fazla ortağı olduğundan dolayı beli bir süre sonra anlaşmazlıklar meydana gelmiştir bu durum da faydalanan tabi ki artis olmuştur.

Bu durumu fark eden artis hemen kendisine farklı isimde bir sohbet sayfası açarak sesliduyu bölmüştür bu duruk karşısında site sahiplerin yeniden mücadele vermeleri gerekmekte olmuştur siteni ikiye bölünmesi bazı üyeleri menmun bazı üyeleri de tedirgin etmiştir.

Site sahipleri yeniden çalışmalarını yaparak siteyi toparlamışlar dır tabiki artisin gözetimi altındayken 800 üyesi olan sesli duy eskisi kadar ra’bet görmemiştir.

Tabi site toparlanmıştır yeniden rayına oturmuştur Ne kadar zor da olsa şuan’ki konumları çok iyi sesli duy kurucularına başarılarını dilerim